Krmivo pro psy:

Agil
Anka
Belcadno
Best Choice
Bono
Bosch
Brasa
Brit
Brit Care
Calibra
Canutra
Chappi
Chicopee
Chivas
Darling
Delikan
Eddy
Eminent
Eukanuba
First Mate
Friskies
Happy Dog
Hubert
Josera
K-9
Krmiva Hills
Kronch
Nutram
Pedigree
PrimaFood
Pro Pac
Profilum
Puffins
Purina Dog Chow
Purina Pro Plan
Ricco
Rollo
Royal Canin
Shurgain
Trainer

Potřeby pro psy:

Elektrické obojky
Hračky
Konzervy pro psy
Krmivo pro psy
Misky
Obojky
Ostatní
Pečujíci přípravky
Pelechy
Pochoutky pro psy
Přepravky
Stříhací strojky
Šampóny a dezinfekce
Vitamíny
Vodítka

Hledej:

Rozšířené hledání

Jak nakupovat / obchodní podmínky

Pro uskutečnění nákupu používá zákazník "košík" a po vybrání zboží si zvolí způsob dodání a zaplacení, následně objednávku potvrdí. Po odeslání objednávky obdrží zákazník do své emailové schránky(je nutné vyplnit při nákupu) potvrzení objednávky spolu se všemi údaji. Objednávky jsou závazné, storno objednávky je možno provést do 5 hodin od přijetí zprávy o potvrzení objednávky. Objednávky lze provést i telefonicky nebo e-mailem. Telefonicky na čísle 774 935902 . E-mailem na adrese obchod@krmiva-online.cz .

Odesláni objednávky znamená souhlas obchodními podmínkami obchodu www.krmiva-online.cz. Pokud není stanoveno jinak, odesláním objednávky souhlasíte se zasilánim novinek. Samozřejmě se můžete následovně od této služby odhlásit.

Všeobecná ustanovení

Tento reklamační řád byl zpracován dle Občanského zákoníku a vztahuje se na zboží, jehož reklamace byla uplatněna v záruční době. Ke každému zboží je přikládán daňový doklad - faktura, který slouží zároveň jako záruční list, pokud tento není přiložen (závisle na výrobci a druhu zboží). Převzetí zboží a souhlas se záručními podmínkami stvrzuje zákazník podpisem prodejního dokladu nebo dodacího listu v případě, kdy je zásilka doručena smluvním přepravcem. Pokud odběratel zjistí jakýkoliv rozdíl mezi prodejním dokladem a skutečně dodaným zbožím (v druhu nebo množství), je povinen podat ihned (nejpozději do 3 dnů) písemně zprávu adresovanou na jméno obchodníka, který vyhotovil daňový doklad. Pokud tak neučiní, vystavuje se nebezpečí, že mu pozdější případná reklamace nebude uznána.

Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání). Po obdržení vráceného zboží, prodávající obratem zákazníkovi vrátí zpět částku na bankovní účet. Částka může být snížena o náklady vynaložené naši společnosti na uskutečnění objednávky (poštovné, balné). Rozhodně však před odesláním zboží kontaktujte pracovníky krmiva-online.cz na adrese obchod@krmiva-online.cz. Zásilky na dobírku nepřebíráme.

Práva a povinnosti prodávajícího

1. Prodávající se zavazuje vyřídit závaznou objednávku a odeslat objednané zboží v co možná nejbližší době. Pokud prodávající nebude moci expedovat zboží (z důvodu vyprodání zásob apod.…), uvědomí zákazníka, nejpozději do 3 pracovních dnů od přijetí závazné objednávky, o situaci a nabídne mu náhradní řešení.
2. Prodávající se zavazuje vystavit ke každé objednávce daňový doklad a předat jej zákazníkovi.
3. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud zákazník opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
4. Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným (z důvodu vyprodání zboží apod…), nedohodne-li se s zákazníkem na novém plnění.
5. Prodávající v žádném případě nenese odpovědnost za škody způsobené ztrátou přihlašovacího jména a hesla.
6. V případě, že zákazník uhradí platbu za objednávku před dodáním zboží a prodávající nebude schopen tuto objednávku uskutečnit, zavazuje se prodávající vrátit kupujícímu neprodleně plnou částku zpět.

Práva a povinnosti kupujícího
1. Kupující je povinen uvést správnou a úplnou poštovní adresu, na kterou má být objednané zboží odesláno.
2. Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.
3. Kupující je povinen zajistit, aby nikdo neměl přístup k jeho přihlašovacímu jménu a heslu, které vyplnil při registraci.
4. Kupující má právo stornovat odeslanou objednávku nebo vrátit zboží do 14 dnů od doručení.
5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, po zaplacení kupní ceny a po jeho převzetí.

Expedice zboží

U každého výrobku je uveden dostupnost, počítají se pouze pracovní dny. U některých produktů může být nečekaně dostupnost delší, v tom případě se Vás budeme snažit kontaktovat.

Doprava

Dopravu zajišťuje kurýrni služba PPL.

U objednávek nad 3500 Kč je doprava zdarma.

Pozor ! Rozvoz zboží po Českém Těšíně a okolí zdarma !

DPH

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Kontaktní údaje:

Obchod je mimo provoz

E-mail:

obchod@krmiva-online.cz

Informace:

Výhodný nákup:

Eukanuba Adult Large Breed 15 kg
Eukanuba Adult Large Breed 15 kg 1264 Kč s DPH
V případě zájmu o koupi elektronického obojku navštivte naše stránky. Elektrické obojky Stručný přehled psů naleznete zde Plemena psu